Sat. Feb 22nd, 2020

Mlađe juniorsko prvenstvo Srbije izborno za Serbian Open: 60 metara i štafeta posebno u fokusu (SATNICA)(STARTNE LISTE)

Zorana Rokavec, skok uvis, dvoransko prvenstvo Srbije 2020

Dvoransko prvenstvo Srbije, 2.2.2020., atletska dvorana, skok uvis, Zorana Rokavec, Mladost Zemun; Foto: Atlex

Ovog vikenda, 15. i 16. februara, održaće se dvoransko prvenstvo Srbije za mlađih juniora, jedno od poslednjih u zimskoj sezoni koje će ujedno za neke biti i izborno za učešće na predstojećem Serbian Openu.

Do kraja dvoranske sezone ostala su još tri takmičenja pionirsko (1. mart), mlađe pionirsko (29. februar) i mlađe juniorsko koje je ovog vikenda (15./16. februar).

Takmičenje oba dana počinje u 12 časova, s’ tim što će prvog dana pola sata ranije pre zvaničnog početka programa biti organizovane discipline u hodanju.

Posebno će biti zanimljivo u trkama na 60 metara u obe konkurencije jer će one biti izborno za peti Serbian Open miting.

Kako je to bio običaj i do sada tako će se i ove godine održati trka za dečake i devojčice do 18 godina, a za ovu godinu izabrana je najkraća sprinterska disciplina. Pravo učešća ostvariće svi finalisti.

Pored nje, glavni organizator mitinga Slobodan Popović nakon ovog takmičenja odlučiće koja četiri kluba će dobiti pozivnice za učešće u štafetnoj trci 4×200 metara.

Startne liste možete pogledati ovde.

SATNICA:

Subota, 15.02.2020.
11:30 – 3000m hodanje /Ž/ 7
11:30 – 3000m hodanje /M/ 5
12.00 – OTVARANJE TAKMIČENJA
12:10 – 60m /Ž/ kvalifikacije 7grupa     MOTKA /Ž/ 4     TROSKOK /М/ 7
12:40 – 60m /M/ kvalifikacije 4 grupa
13:00 – 1500m /Ž/ grupe 3 grupe     KUGLA /M/ 5kg 6
13.20 – DALJ /Ž/ 23
13:25 – 60m /Ž/ finale
13:35 – 60m /M/ finale     VIS /M/ 9
13:45 – 400m /Ž/ 5 grupa
14.05 – 400m /M/ 5 grupa
14:30 – 1500m /M/ 3 grupe
14:55 – 4x200m /Ž/ 3 grupe
15:20 – 4x200m /M/ 3 grupe

Nedelja, 16.02.2020. 
12:00 – 60m pr. /0.76/ /Ž/ 3 grupe     MOTKA /M/ 2     TROSKOK /Ž/ 14
12:20 – 60m pr. /0.91/ /M/ 1 grupa
12:30 – 200m /Ž/ 6 grupa     KUGLA /Ž/ 3kg 15
12:55 – 200m /M/ 5 grupa
13:00 – VIS /Ž/ 14
13:20 – 800m /Ž/ 2 grupe
13:30 – 800m /M/ 2 grupe     DALJ /M/ 12
13.40 – 3000m /Ž/ 2 grupe
14:15 – 3000m /M/ 1 grupa
14:40 – 4x400m /Ž/ 2 grupe
15:00 – 4x400m /M/ 2 grupe

(Atlex.rs)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Preporučeno