Wed. Oct 21st, 2020

Atlex

Specijalizovani srpski atletski portal

Seniorke

DisciplinaRezultatPrezime i imeGodišteKlubDatumMesto
100 m11.34/+0.8Kornelija Šinković1964Crvena zvezda, Beograd17.06.1987Beograd
200 m23.28/-0.2Marina Filipović 1970 TAŠ, Beograd17.06.1997Bari
400 m 51.89 Tamara Salaški1988 Crvena zvezda, Beograd09.06.2016 Stara Zagora
800 m1:59.90Amela Terzić1993Novi Pazar20.06.2015Stara Zagora
1000 m2:39.79 Amela Terzić 1993Novi Pazar26.08.2012Dubnica
1500 m 4:04.77 Amela Terzić 1993Novi Pazar12.07.2015 Tallin
2000 m 5:55.62 Amela Terzić 1993Novi Pazar 17.06.2014 Ostrava
3000 m8:53.78Breda Pergar1953Crvena zvezda, Beograd26.07.1981Bukurešta
5000 m15:11.25Olivera Jevtić1977Mladost, Užice22.09.2000Sidnej
10000 mOlivera Jevtić1977Mladost, Užice30.09.2000Sidnej
Polumaraton*Olivera Jevtić1977Mladost, Užice31.03.2002Novi Sad
Maraton*Olivera Jevtić1977Mladost, Užice13.04.2003Roterdam
3000 prepreke10:02.24Biljana Jović1985Crna Trava, Vlasotince13.07.2007Debrecin
100 m prepone13.19/+1.5Jelena Jotanović1983Partizan, Beograd10.07.2009Beograd
400 m prepone57.55Mila Andrić1990Novi Beograd26.07.2009Novi Sad
4 x 100 m44.68Nacionalni tim Jugoslavije:
Elvira Pančić,
Mila Savić,
Biljana Mitrović,
Vukosava Djapić
1980,
1974,
1977,
1978
Spartak, Subotica;
Milicionar, Beograd;
Milicionar, Beograd;
Partizan, Beograd
08.07.2000Banska Bistrica
4 x 100 m
klubska štafeta
45.23Gordana Čotrić;
Slavica Živković;
Kornelija Šinković;
Dijana Ištvanović
1968,
1971,
1964,
1957
Crvena zvezda, Beograd02.07.1988Beograd
4 x 200 m1:42.8Nada Matlak;
Etelka Kozma;
Marija Kozma;
Kornelija Šinković
1962,
1964,
1962,
1964
Spartak, Subotica21.04.1984Subotica
4 x 400 m3:35.36Nacionalni tim Jugoslavije:
Vukosava Đapić,
Tatjana Lojanica,
Jovana Miljković,
Mila Savić
1978,
1981,
1977,
1974
Partizan, Beograd;
Partizan, Beograd;
Partizan, Beograd;
Milicionar, Beograd
02.07.2000Kavala
4 x 400 m
klubska štafeta
3:37.37Jovana Miljković;
Biljana Mitrović;
Mila Savić;
Tatjana Lojanica
1977,
1977,
1974,
1981
Partizan, Beograd30.05.1999Atina
5000 m hod23:22.62Ankica Barzu1982Milicionar, Beograd16.06.2001Beograd
10000 m hod.Ankica Barzu1982Milicionar, Beograd19.07.2001Groseto
10 km hod*Ankica Barzu1982Milicionar, Beograd19.05.2001Dudince
20 km hod*1:39:14Dušica Topić1982AAK Niš, Niš21.05.2017Podebrady
50 km hod*4:41:55Dušica Topić1982AAK Niš, Niš15.10.2017 Ivano Frankivsk
Skok uvis1.94Amra Temim1968Partizan, Beograd16.09.1988Solun
Skok motkom4.25mJelena Radinović Vasić1983Crvena zvezda, Beograd19.08.2011Sr.Mitrovica
Skok udalj7.10m/+0.3Ivana Španović1990Vojvodina, Novi Sad11.09.2016Beograd
Troskok14.56m/-0.4Biljana Topić1977Radnički, Kragujevac13.09.2009Solun
Bacanje kugle18.86mDanijela Čurović1974Partizan, Beograd19.07.1998Subotica
Bacanje diska63.63mDragana Tomašević1982Sirmijum S.Mitrovica08.08.2006Geteborg
Bacanje kladiva66.40mSara Savatović1993Novi Beograd17.04.2015Lawrence/USA
Bacanje koplja64.21mTatjana Jelača1990Crvena zvezda, Beograd14.08.2014Zürich
Sedmoboj5.618Marina Mihajlova1962Partizan, Beograd30.6/1.7.90Ljubljana
100m pr.: 14.38/-0.2,
vis: 1.74m,
kugla (4kg): 11.09m,
200m: 26.10/-2.1,
dalj: 5.80m /+2.4,
koplje (600g): 42.00m,
800m: 2:14.04

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *